Tanrıkulu Reklam ; Matbaa, Masa isimlikleri, Yönlendirme Levhaları, Plaket üretimi, Davetiye, Acil Kaşe, Damga, Kupa ve Bardak Baskı konusunda yeni nesil cihazlar ile hizmet vermektedir.

Hızlı İletişim

  • (0312) 430 44 31
  • info@tanrikulureklam.com
  • Pzt- Cmt : 09.00 - 19.00
  • Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya Cd. 17/5, 06430 Çankaya/Ankara

Hakkımızda

Home Hakkımızda
Tanrıkulu Reklam ve Matbaa

Kaliteli ve Hızlı Hizmet

Firma ve kuruluşların tanıtım ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı ürün seçenekleri ile Ankara'da hizmet sunan firmamız, yeni nesil ürün seçenrkleri ile yeni kurulan firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Reklam ve Tanıtım sektöründe sürdürülebilirliği ön plana almak ve yeniliklere açık olarak müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak, bununla birlikte üretim konusunda yeni teknolojiye sahip cihazları kullanmak.

Misyonumuz

Kaliteli ve sunduğu hizmetlerde zamanında teslimat imkanımız ile müşterilerimizin memnuniyetini üst sırada tutarak, yaptığımız işlerde tecrübe ve başarıyı en ön planda tutarak, beklentilerinizin üstünde size fayda sağlamasını amaçlamaktayız.

6149

Acil Kaşe

560+

Plaket

3507

Masa isimlikleri

100

Müşteri Memnuniyeti

Ekip Çalışması

Konusunda deneyimli personellerimiz talep ettiğiniz ürünlerin üretimi ve kargolanmasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en iyi deneyimi yaşamanızı amaçlamaktadır.
Plaket Üretimi
80%
15 Dakikada Kaşe
70%
Özel Davetiye
70%
Yönlendirme Tabelaları
80%
Başarıya giden yol !

Neden Biz !

Akılda kalıcı ve müşterilerimizin tanıtım ürünleri ile kalıcılık sağlaması için gerekli olan malzemeler konusunda tecrübe ve kaliteyi en iyi şekilde yansıtmayı hedefliyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en yeni ürünleri sunmaktayız.

Plaket

Kişinin başarısını en iyi şekilde yansıtmaya etken ürünler arasındadır.

Davetiye

Farklı ve şık tasarımlara sahip davetiyeler ile fark yaratarak tüm beğenileri çekin.

12. Yıl

Güvenilir ve Garantili Hizmet Seçenekleri
  • Plaket ve Plaket Üretimi
  • Kaşe ve Damga Üretimi
  • Özel Masa isimlikleri
  • Kartuş ve Toner Dolumu

Yönlendirme Levhaları

Birçok alanda kullanılan yönlendirme tabelaları ile çıkabilecek sorulardan kurtulun.

Kurumsal Kimlik

Size özel logo ve baskı seçenekleri ile firmanızın tanınmasına yardımcı olur.
Merak Ettikleriniz

Sıkça Sorunlanlar

Tanrıkulu Reklam ; Benzersiz ürün seçenekleri ile Ankara şehir merkezinde hizmet vermektedir. Ücretsiz kargo imkanı ile birçok bölgeye ürün gönderimi yapmaktadır. Online Whatsapp bölümünden hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Sanat, İş veya farklı alanlarda gösterdiği başarıyı ön plana çıkarması için toplantı veya özel törenler ile kişiye özel üzerinde isim ve bilgilerinin yer aldığı ahşap veya cam malzemeler ile üretilen malzemelerdir.

Yeni kurulan firmaların ihtiyacı olan ürünler konusunda hızlı ve en iyi ürün seçeneklerine kolay bir şekilde ulaşmak için ofisimizden veya telefon numaralarımızdan hızlı bir şekilde bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Fatura ve benzeri baskı işlerinizde sizlere ekonomik çözümler sunarken, özel günlere özel hediyeler için çeşitli baskı seçenekleri ile fotoğraf ve resim basımı konusunda da hizmet vermekteyiz.

Firmaları ön plana çıkaran etkenler arasında logo, teklif formu, zarf, fatura ve benzeri aksesuarlar arasından firmanızı en iyi şekilde yansıtacak olan projeleri uygulayarak daha fazla kişiye ulaşmanızı hedefliyoruz.